Jeśli jesteś aktualnym lub przyszłym przedsiębiorcą, powinieneś zbadać możliwości prawne swojej firmy w każdym aspekcie. Jako Adwokaci, wiemy, że nie należy to do najłatwiejszych zadań, dlatego w naszej Kancelarii świadczymy usługi z zakresu doradztwa biznesowego. 

Doradzamy nie tylko aktualnym właścicielom firm odnośnie ich bieżącej działalności, ale pomagamy także w założeniu nowego przedsiębiorstwa oraz każdego rodzaju spółki.
Zajmujemy się również doradztwem dla oddziałów przedsiębiorców zagranicznych w Polsce.

Opracowujemy pełną dokumentację związaną z prowadzeniem działalności, w tym także umowy oraz uchwały regulujące wzajemne relacje między wspólnikami.

Prowadzimy doradztwo prawne w zakresie likwidacji, przekształcania, łączenia, podziału i przejęć podmiotów gospodarczych.
Przeprowadzamy szkolenia indywidualne dla pracowników Klientów z wybranych dziedzin prawa! Jeśli chcesz założyć stowarzyszenie lub fundację i nie wiesz jak się za to zabrać – pomożemy Ci.

Zajmujemy się każdym zagadnieniem związanym z Twoim biznesem. Zapraszamy na spotkanie, odpowiemy na wszelkie możliwe pytania i wspólnie zastanowimy się jakie rozwiązanie będzie najlepsze w Twoim przypadku.

Wiemy, że w biznesie najważniejsze jest indywidualne podejście i to u nas otrzymasz.

Umów się na konsultację poprzez formularz kontaktowy, zadzwoń lub napisz do nas wiadomość e-mail.