Jeśli spłacasz/spłaciłeś kredyt we frankach, skontaktuj się z nami, a sprawdzimy czy możemy Ci pomóc!

Zapewniamy nieodpłatną analizę umowy kredytowej CHF. Dzięki temu będziesz świadomy jakie są Twoje opcje procesowe. Współpracujemy z analitykiem finansowym, dzięki czemu mamy możliwość precyzyjnego określenia wysokości Twojego roszczenia wobec banku!

Jeśli chcesz dowiedzieć się czy Twoja sprawa uległa przedawnieniu – odpowiemy. Jeśli zastanawiasz się czy całkowita spłata Twojego kredytu przekreśla możliwość dochodzenia praw przed Sądem – sprawdzimy wszystko od deski do deski, abyś był pewien możliwości swoich roszczeń.

Możesz nam zaufać! Jesteśmy Kancelarią rekomendowaną przez Naczelną Radę Adwokacką w ramach ogólnopolskiej akcji „Pomoc frankowiczom” oraz jedyną Kancelarią na terenie województwa podkarpackiego rekomendowaną przez ogólnopolskie Stowarzyszenie Stop Bankowemu Bezprawiu. Sprawdź to tutaj: KLIK i tutaj: KLIK

Aktualnie prowadzimy kilkadziesiąt postępowań sądowych w sprawie umów frankowych na terenie całego kraju. Zachęcamy do obejrzenia filmiku na naszym Facebooku, podczas którego adwokat dr Izabela Pączek opowiada o tym co warto wiedzieć, jeżeli posiadasz kredyt walutowy i zamierzasz skierować sprawę do sądu.

Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, badamy  okoliczności zdarzenia, zadajemy szczegółowe pytania. Robimy wszystko, abyś mógł otrzymać kompensatę, która Ci się należy.

Umów się na konsultację poprzez formularz kontaktowy, zadzwoń lub napisz do nas wiadomość e-mail.

Prześlij umowę kredytową do bezpłatnej analizy:
  Czy miał Pan/Pani inny kredyt związany z walutą obcą?
  Czy kredyt był nadpłacany?
  Czy zostały podpisane jakiekolwiek aneksy do umowy kredytu?
  Czy została zwiększona kwota kredytu?
  Czy kredyt został spłacony wcześniej?
  Czy w nieruchomości była prowadzona działalność?
  Czy nieruchomość była wynajmowana?
  Czy kredyt służył do spłacenia innego kredytu?
  Cel/przeznaczenie kredytu:


  Możesz wybrać kilka plików o łącznej wartości max 50 mb. W przypadku problemów z wysłaniem załącznika skontaktuj się z nami tel: 697 881 175 lub prześlij zgłoszenie bezpośrednio na e-mail kancelaria@adwokatpaczek.pl