Każda osoba, która przychodzi do mnie po pomoc, po kilku minutach rozmowy wie, że jest w dobrych rękach. Pomagam wszystkim w zależności od możliwości, bez względu na grubość portfela. Wszyscy którzy mnie znają wiedzą, że na pierwszym miejscu stawiam na pomoc Klientowi i na rozwiązanie problemu, a nie na wynagrodzenie. Nigdy nie oceniam, więc Klienci w rozmowie ze mną czują się swobodnie i bez skrępowania dzielą się wszystkimi problemami. Zaufanie to podstawa wykonywania mojego zawodu. Zawszę daję z siebie wszystko, co Klienci zauważają w trakcie reprezentacji ich interesów i zawsze są zadowoleni. Nigdy nie tracę wiary w zwycięstwo, choć gdy Klient nie ma szans na wygraną informuję o tym zanim podejmę się reprezentacji, aby nie generować niepotrzebnych wydatków. Nieustannie dbam o własny rozwój i samodoskonalenie.


Zajmuję się wieloma dziecinami prawa na poziomie zaawansowanym, w tym prawem karnym i karno-skarbowym, prawem cywilnym i gospodarczym, prawem administracyjnym i policyjnym, prawem nieruchomości i odszkodowań oraz wieloma dziedzinami powiązanymi bezpośrednio z wymienionymi gałęziami prawa.

Reprezentuję Klientów w Sądach, bronię, doradzam, przygotowuję umowy i ekspertyzy, sporządzam pisma, prowadzę negocjacje, mediuję. Każdy kto korzysta z moich usług czuje się usatysfakcjonowany nie tylko pod względem obsługi prawnej, ale także uzyskuje wskazówki pozwalające na uniknięcie problemów w przyszłości.


Na co dzień prowadzę kancelarię wraz z żoną, będąc szczęśliwym mężem i ojcem, co także przekłada się na jakość świadczonych usług. Porządek i szczęście w życiu prywatnym oznacza uporządkowane prowadzenie sprawy ze szczęśliwym zakończeniem.