Dlaczego zostałam adwokatem? Byłam pewna tego od dziecka – chciałam pomagać ludziom.

Moja „prawna droga” rozpoczęła się podczas studiów na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego. Już w trakcie studiów starałam się zdobyć doświadczenie zawodowe, gdyż ceniłam sobie wykorzystywanie wiedzy w praktyce. Dzięki możliwości pracy w różnych miejscach, takich jak Bank, Policja, Sąd czy Zakład Karny, mogłam sprawdzić jak funkcjonuje prawo na różnych płaszczyznach. 

Ponieważ szczególnie upodobałam sobie prawo i postępowanie karne, tej tematyce poświęciłam swoją rozprawę doktorską i kontynuuję pracę akademicką. Obecnie – ze studentami II i III roku prawa na WSPiA Rzeszowskiej Szkole Wyższej, podczas zajęć i warsztatów z prawa karnego materialnego i procesowego.

W Kancelarii zajmuję się głównie sprawami karnymi, natomiast żadna dziedzina prawa nie jest mi obca. Prawo gospodarcze, rodzinne i cywilne wypełnia moją codzienną pracę z Klientami. Od kilku lat z powodzeniem reprezentuję osoby poszkodowane przez instytucje finansowe w tym głównie tzw. „frankowiczów”.

Uwielbiam swoją profesję, gdyż dzięki niej mogę pomagać każdemu.  Myślę, że dzięki temu, że praca jest moją pasją mogę być jeszcze szczęśliwszą mamą i żoną na co dzień.